O nas

Podciśnieniowy Elektryczny Panel Grzewczy EPG

Próżniowy Elektryczny Panel Grzewczy wpisuje się w światowy trend innowacyjnych  niskoemisyjnych źródeł ogrzewania.

Elektryczny Panel Grzewczy EPG zaprojektowano również pod kątem tradycyjnego, eleganckiego wyglądu. Kolorystyka jest neutralna i zgodna z paletą RAL. Sprawia to, że aparat grzewczy doskonale komponuje się z dowolnymi pomieszczeniami, w których znajdzie zastosowanie. Malowanie żebrowania wykonano na najwyższym poziomie, by urządzenie wyglądało pod każdym względem estetycznie i efektownie.

Marka Green Sail Technologies to grupa firm zajmujących się produkcją i wdrażaniem do użytkowania rewolucyjnych urządzeń grzewczych  – próżniowych elektrycznych paneli grzewczych. Jesteśmy wysoce zaawansowaną technologicznie firmą produkcyjną zajmującą się wdrażaniem różnych innowacyjnych technologii w Polsce i Europie. Posiadamy ogromną liczbę realizowanych projektów w kraju i za granicą.

Zasada działania wszystkich elektrycznych paneli grzewczych oparta jest na unikalnej technologii próżniowej, która umożliwia znacznie obniżyć koszty poboru energii i sprawia, że nasze produkty są najbardziej energooszczędne na rynku.

Oferujemy wysokiej jakości, innowacyjny, bezpieczny, przyjazny dla środowiska i ekonomiczny produkt, który w tym zakresie okazuje się mieć lepsze parametry w stosunku do tradycyjnych i często szkodliwych dla środowiska naturalnego systemów grzewczych. Nasze grzejniki sprawdzają się przy ogrzewaniu: mieszkań, domów prywatnych, pomieszczeń produkcyjnych, magazynów, biur, restauracji i innych pomieszczeń.

Nasze podejście do oczekiwań każdego klienta jest indywidualne. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi doradzić i wziąć pod uwagę wiele czynników przy podejmowaniu decyzji o prawidłowym wyborze elektrycznego panelu grzewczego i jego konfiguracji. Każdy klient otrzymuje pełne wsparcie doradcze oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.